Groundhopping

Na liście znajdują się mecze, które obejrzałem od 10 sierpnia 2013 r. Wcześniej obejrzałem kilkadziesiąt spotkań, w przeważającej większości odbywających się w Tczewie, ale nie jestem w stanie odtworzyć wszystkich dat ani rywali.

Lp. Data Miejsce Gospodarze Goście Wynik Liga (Poziom) Widzów Cena Relacja
1. 10.08.2013 r., 11:00 ul. Radarowa 1, Warszawa RKS Okęcie Warszawa GKS Mazowsze Grójec 1:2 IV liga mazowiecka południe (5.) ~70 0 zł Relacja
2. 15.08.2013 r., 11:00 ul. Ceglarska 5j, Tczew Gryf 2009 Tczew Orlęta Reda 1:0 IV liga pomorska (5.) ~100 3 zł (ulgowy) Relacja
3. 24.08.2013 r., 16:00 ul. Kołowa 18, Warszawa GKP Targówek Żyrardowianka Żyrardów 0:5 III liga mazowiecko – łódzka (4.) ~150 4 zł (ulgowy)  
4. 27.04.2014 r., 11:00 ul. Bitwy Pod Płowcami, Sopot Karlikowo Sopot Barka Łebno 0:1 B Klasa Gdańsk II (8.) ~20 0 zł  
5. 14.09.2014 r., 11:00 ul. Meissnera, Gdańsk Rozstaje Gdańsk Ogniwo Borkowo 0:3 B Klasa Gdańsk III (8.) ~25 0 zł Relacja
6. 08.08.2015 r., 12:00 ul. Elżbiety, Tczew Gryf 2009 Tczew MKS Władysławowo 4:2 IV liga pomorska (5.) ~70 0 zł  
7. 16.08.2015 r., 13:30 Łąkowa 59, Reda Orlęta Reda KS Kamienica Królewska 1:0 V liga Gdańsk I (6.) ~75 0 zł Wideo
8. 29.08.2015 r., 17:00 Ceglarska 5j, Tczew Wisła Tczew Mewa Gniew 3:1 B-klasa Malbork VII (8.) ~300 0 zł Relacja
9. 30.08.2015 r., 16:00 Zawodników 1, Gdańsk Wybrzeże Gdańsk GTS Mokry Dwór 2:4 B-klasa Gdańsk III (8.) ~50 0 zł  
10. 27.09.2015 r., 11:00 Hallera 201, Gdańsk (boisko boczne) Morena Gdańsk Rozstaje Gdańsk 4:5 B-klasa Gdańsk III (8.) ~20 0 zł  
11. 17.04.2016 r., 16:00 Stade Achille Hammerel, Luxembourg City Racing FC Union Luxembourg F91 Dudelange 0:2 Ekstraklasa Luksemburga (1.) ~500 10 euro  
12. 01.06.2016 r., 20:45 Stadion Energa, Gdańsk Polska Holandia 1:2 Towarzyski 40392 0 (90 zł) Relacja
13. 04.06.2016 r., 15:00 Ceglarska 5j, Tczew Gryf Tczew Jaguar Gdańsk 1:4 IV Liga pomorska (5.) ~25 0 zł Relacja
14. 02.07.2016 r., 18:00 Arena Mistrzów, Gniewino Bytovia Bytów Partizan Belgrad 0:1 Towarzyski 25-40 0 zł Relacja
15. 06.08.2016 r., 16:00 Sportowa, Nowy Staw Grom Nowy Staw Gedania Gdańsk 2:0 IV liga pomorska [5.] 500 0 zł Relacja
16. 13.08.2016 r., 11:00 Marynarki Polskiej, Gdańsk Polonia Gdańsk Olimpia Osowa 1:2 [3:0 vo] V liga Gdańsk I [6.] 30 0 zł  
17. 21.08.2016 r., 14:00 Elżbiety, Tczew Gryf 2009 Tczew Orzeł Subkowy 2:6 V liga Gdańsk II [6.] 50 0 zł  
18. 17.09.2016 r., 18:00 Stadion Partizana, Humska, Belgrad Partizan Belgrad Crvena Zvezda Belgrad 1:0 Ekstraklasa Serbii [1.] 20000 1200 RSD (~50 zł) Relacja
19. 07.10.2016 r., 18:30 Hala Olivia, Gdańsk Stoczniowiec Gdańsk Cracovia Kraków 0:5 Polska Hokej Liga [1.] 2000 15 zł  
20. 09.01.2017 r., 19:00 Stadion Ammochstos, Larnaka Nea Salamis Ammochstos AEZ Zakakiou 2:0 Ekstraklasa Cypru [1.] ~1000 15 euro  
21. 26.03.2017 r., 17:00 Hallera 201, Gdańsk (boisko boczne) Morena Gdańsk Karlikowo Sopot 2:6 B-klasa Gdańsk II (8.) ~20 0 zł Relacja
22. 02.04.2017 r., 11:00 Radarowa 26, Gdańsk UKS Klukowo Morena Gdańsk 2:2 B-klasa Gdańsk II (8.) ~20 0 zł  
23. 09.04.2017 r., 13:00 Kazimierza Chałupnika 2, Kraków Wieczysta Kraków Dragon Szczyglice 1:0 A-klasa Kraków II (7.) ~100 0 zł  
24. 22.04.2017 r., 17:00 Bałdowska, Tczew Wisła Tczew Sobieski Gniew 1:2 A-klasa Malbork IV (7.) ~150 0 zł  
25. 03.05.2017 r., 11:00 Hallera 201, Gdańsk Gedania Gdańsk Anioły Garczegorze 3:1 IV liga pomorska (5.) ~50 0 zł  
26. 20.05.2017 r., 11:00 Zawodników 1, Gdańsk Wybrzeże Gdańsk Gryf Goręczyno 2:1 B-klasa Gdańsk II (8.) 25 0 zł  
27. 24.05.2017 r., 19:00 Stadion Republikański, Erywań Pjunik Erywań Shirak Giumri 0:3 Finał Pucharu Armenii 2000 0 dram  
28. 17.06.2017 r., 18:00 Stadion Zawiszy, Bydgoszcz Portugalia Serbia 2:0 Euro U21 10724 15 zł  
29. 21.06.2017 r., 18:00 Stadion im. Kazimierza Deyny, Starogard Gdański Gryf Słupsk Grom Nowy Staw 3:3 (karne 5:3) pomorski finał Pucharu Polski 500 0 zł  
30. 16.07.2017 r., 15:30 Stadion Miejski, Gdynia Arka Gdynia Śląsk Wrocław 2:0 Ekstraklasa [1.] 10 083 30 zł Relacja
31. 30.07.2017 r., 16:30 Zawodników 1, Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Polonia Bydgoszcz 57:32 Nice 1. liga żużlowa [2.] 2 728 25 zł Wideo
32. 05.08.2017 r., 17:00 Budowlanych 49, Gdańsk Jaguar Gdańsk Sokół Wyczechy 8:1 IV liga pomorska [5.] 30 0 zł  
33. 12.08.2017 r., 11:00 23 Marca 93, Sopot KP Sopot Zenit Łęczyce 2:4 A-klasa Gdańsk I [7.] 50 0 zł Wideo
34. 15.08.2017 r., 17:00 Potocka 1, Warszawa Kartofliska.pl Warszawa ETV Bar Ulubiona Warszawa 1:1, karne 2-3 okręgowy Puchar Polski Warszawa, runda wstępna 700 0 zł Blog
35. 26.08.2017 r., 14:00 Malmö Stadion, Malmö IFK Malmö Österlen FF 3:0 Division 2 Östra Götaland [4.] 124 100 SEK (45 zł) Wideo
36. 03.09.2017 r., 11:00 Las Arena, Magellana 1, Gdańsk Morena Gdańsk AP KP Gdynia 0:2 B-Klasa Gdańsk II [8.] 30 0 zł Blog
37. 06.09.2017 r., 17:30 Elżbiety, Tczew Unia 1922 Tczew Sopocka Akademia Piłkarska 4:9 Okręgowy Puchar Polski, Gdańsk 100 0 zł  
38. 09.09.2017 r., 16:00 Stadion im. Kazimierza Deyny, Starogard Gdański KP Starogard Gdański Unia Solec Kujawski 2:0 III liga grupa 2 [4.] 300 5 zł  
39. 17.09.2017 r., 11:00 Las Arena, Magellana 1, Gdańsk Morena Gdańsk Pomorze Akademia Sportowa 1:3 B-klasa Gdańsk II [8.] 40 0 zł  Blog
40. 01.10.2017 r., 11:00 Las Arena, Magellana 1, Gdańsk Morena Gdańsk Zaspa Gdańsk 3:4 B-klasa Gdańsk II [8.] 30 0 zł  
41. 14.10.2017 r., 13:00 Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk (boisko ze sztuczną murawą) Sztorm Gdańsk Akademia Piłkarska LG Gdańsk 2:0 I liga północna kobiet [2.] 50 0 zł  
42. 15.10.2017 r., 11:00 Las Arena, Magellana 1, Gdańsk Morena Gdańsk KP Gdynia 1:0 B-klasa Gdańsk II [8.] 30 0 zł  
43. 21.10.2017 r., 15:00 Stadion Miejski, Iława Jeziorak Iława Orzeł Janowiec Kościelny 8:0 Klasa okręgowa warmińsko-mazurska II [6.] 200 5 zł  Insta
44. 17.11.2017 r., 19:00 Victor Tedesco Stadium, Hamrun Marsa F.C. Mqabba 0:3 1 liga maltańska [2.] ~100 5 euro  
45. 23.03.2018 r., 18:00 Ullevaal Stadion, Oslo Norwegia Australia 4:1 Towarzyski 5871 (oficjalna), ~3000 (realniejsza) 0 NOK  Blog
46. 29.03.2018 r., 15:00 LSK-Hallen, Lillestrøm LSK Kvinner Sandviken 6:0 Ekstraklasa kobiet Norwegii [1.] 322 100 NOK  
47. 02.04.2018 r., 18:00 Marienlyst Stadion, Drammen Strømsgodset Brann Bergen 1:1 Ekstraklasa mężczyzn Norwegii [1.] 5873 250 NOK Blog
48. 08.04.2018 r., 18:00 Ullern kunstgress 2, Oslo Ullern-5 Sagene-3 6:6 9. Div Oslo avd. 1 [10.] 1 do 3 0 NOK Blog
49. 18.04.2018 r., 18:00 Årvoll kunstgress, Oslo Årvoll Vålerenga 0:8 1 runda Pucharu Norwegii 2678 100 NOK Blog
50. 29.04.2018 r., 20:15 Kalbakken kunstgress, Oslo St. Olavskameratene Frigg-4 1:5 8. div Oslo avd. 1 [9.] 1 – 7 0 NOK  
51. 12.05.2018 r., 17:00 Ceglarska, Tczew Wisła Tczew Start Kulice 3:0 A-klasa Malbork IV [7.] 150 0 zł  
52. 13.05.2018 r., 11:00 Hallera 201, Gdańsk (boisko boczne) Zaspa Gdańsk Morena Gdańsk 5:5 B-klasa Gdańsk II [8.] 15 0 zł  
53. 16.05.2018 r., 18:00 Intility Arena, Oslo Vålerenga Stabæk 1:0 Ekstraklasa mężczyzn Norwegii [1.] 11 124 360 NOK  
54. 06.06.2018 r., 19:30 Arena Riga VEF Riga BK Ventspils 78:81 Finał play-off ligi Łotwy w koszykówkę [1.] ~1000 5,60 EUR Podróż na żywo
55. 16.06.2018 r., 14:00 Haugerud kunstgress, Oslo Rilindja Kristiansund 2 2:2 Norsk Tipping ligaen avd 1 [4.] 70 0 NOK  
56. 01.07.2018 r., 15:00 Intility Arena, Oslo Vålerenga Lyn 6:1 Toppserien [1., kobiety] 325 100 NOK  
57. 02.08.2018 r., 18:30 Åråsen stadion, Lillestrøm Lillestrøm SK LASK Linz 1:2 Liga Europy – 2 runda kwalifikacji 1975 200 NOK  
58. 05.08.2018 r., 17:00 Glazurowa 1, Kowale GKS Kowale Grom Nowy Staw 1:2 IV liga pomorska [5.] 150 0 zł  
59. 11.08.2018 r., 12:00 Bislett stadion, Oslo Lyn Fløya 5:1 Norsk Tipping-ligaen avd 06 [4.] 486 100 NOK  
60. 06.09.2018 r., 20:45 Ullevaal Stadion, Oslo Norwegia Cypr 2:0 Nations League, liga C, grupa 3 6 572 0 NOK  
61. 16.09.2018 r., 20:00 Intility Arena, Oslo Vålerenga Rosenborg 2:3 Eliteserien [1.] 14 740 300 NOK  
62. 06.10.2018 r., 18:00 Stadion Energa, Gdańsk Lechia Gdańsk Zagłębie Sosnowiec 4:1 Ekstraklasa [1.] 10 023 45 zł  
63. 07.10.2018 r., 11:00 Las Arena, Gdańsk Morena Gdańsk GKS II Żukowo 2:0 B-klasa Gdańsk II [8.] 16 0 zł  
64. 16.10.2018 r., 20:45 Ullevaal Stadion, Oslo Norwegia Bułgaria 1:0 Nations League, liga C, grupa 3 9 523 0 NOK  
65. 28.10.2018 r., 17:00 Furuset Forum, Oslo Vålerenga Ringerike Panthers 9:2 Get-ligaen (hokej, mężczyźni, 1.) 867 220 NOK  
66. 11.11.2018 r., 18:00 Sarpsborg Stadion, Sarpsborg Sarpsborg 08 Sandefjord 1:1 Eliteserien (1.) 5 106 300 NOK  
67. 09.12.2018 r., 18:00 Stadion Energa, Gdańsk Lechia Gdańsk Legia Warszawa 0:0 Ekstraklasa (1.) 20 856 65 zł  
68. 12.01.2019 r., 15:00 Startowa 9, Gdańsk AZS UG Gdańsk AZS UAM Poznań 0:1 Ekstraliga futsalu kobiet (1.) ~50 0 zł  
69. 26.01.2019 r., 17:00 Hala AWFiS, Gdańsk Energa Wybrzeże Gdańsk Azoty Puławy 28:37 1/4 Pucharu Polski w piłce ręcznej mężczyzn ~700 5 zł  
70. 10.02.2019 r., 15:30 Stadion Miejski, Gdynia Arka Gdynia Korona Kielce 1:2 Ekstraklasa mężczyzn [1.] 6 111 30 zł  
71. 17.02.2019 r., 19:30 Karaiskakis Stadio, Pireus Olympiakos Pireus AEK Ateny 4:1 Grecka Superleague [1.] 29 010 41 euro  
72. 23.02.2019 r., 18:00 Stadion INEA, Poznań Lech Poznań Legia Warszawa 2:0 Ekstraklasa mężczyzn [1.] 24 164 65 zł  
73. 09.03.2019 r., 13:00 Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego, Toruń Elana Toruń Resovia Rzeszów 0:1 II liga mężczyzn [3.] 1 004 13 zł  
74. 16.03.2019 r., 18:00 Stadion Ludowy, Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec Lechia Gdańsk 0:1 Ekstraklasa mężczyzn [1.] 2 624 15 zł Blog
75. 23.03.2019 r., 14:00 Wyzwolenia 8, Gdańsk Portowiec Gdańsk Sztorm Kosakowo 1:0 Klasa okręgowa Gdańsk I [6.] ~40 0 zł  
76. 29.03.2019 r., 20:30 Stadion Energa, Gdańsk Lechia Gdańsk Piast Gliwice 2:0 Ekstraklasa mężczyzn [1.] 15 073 30 zł  
77. 31.03.2019 r., 11:00 Hallera 201, Gdańsk (boisko boczne) Morena Gdańsk Pomorzanin Gdynia 1:3 B-klasa Gdańsk II [8.] 14 + pies 0 zł  
78. 06.04.2019 r., 16:00 Ceglarska 5j, Tczew Wisła Tczew Pomezania Malbork 0:1 Klasa okręgowa Gdańsk II [6.] ~200 0 zł  
79. 07.04.2019 r., 14:15 Zawodników 1, Gdańsk Wybrzeże Gdańsk Unia Tarnów 40:50 Nice 1. liga żużlowa [2.] 7 500 30 zł  
80. 27.04.2019 r., 20:30 Stadion Energa, Gdańsk Lechia Gdańsk Legia Warszawa 1:3 Ekstraklasa mężczyzn [1.] 25 000 30 zł  
81. 01.05.2019 r., 16:00 Sportowa, Subkowy Orzeł Subkowy Gwiazda Karsin 2:0 Klasa okręgowa Gdańsk II [6.] ~100 0 zł  
82. 11.05.2019 r., 12:30 Sportowa, Nowy Staw Grom Nowy Staw Jaguar Gdańsk 0:4 IV liga pomorska [5.] ~150 0 zł  
83. 11.05.2019 r., 16:00 Sportowa, Malbork Nogat Malbork Wisła Drewnica 7:0 B-klasa Malbork I [8.] ~20 0 zł  
84. 11.05.2019 r., 17:00 Stadion Miejski, Malbork Pomezania Malbork Orzeł Subkowy 0:0 Klasa okręgowa Gdańsk II [6.] ~200 0 zł